Posjet vijećnici u Bruxellesu tijekom pandemije koronavirusa 

Posjet vijećnici u Bruxellesu tijekom pandemije koronavirusa

Bruxelles
Vijećnica
 

Tijekom pandemije koronavirusa uvedene su higijenske i sigurnosne mjere kako bi se omogućili posjeti vijećnici. Pažljivo pročitajte informacije kako biste se pripremili za posjet.

30'-90'
10-100
24

Posjet vijećnici u Bruxellesu tijekom pandemije koronavirusa

Bruxelles
Vijećnica
 
 

Priecāsimies jūs atkal Eiropas Parlamenta sēžu zālē! Apmeklētājiem atkal ir iespēja pabūt iespaidīgajā plenārsēžu zālē, kas tiek izmantota Eiropas Parlamenta plašākajām un svarīgākajām debatēm.

Higiēnas pasākumi apmeklējuma laikā

Lai ikvienam nodrošinātu drošu un patīkamu apmeklējumu, apmeklētāji tiek aicināti ievērot šādus pasākumus:

  • Pie ieejas un izstādē ir pieejams dezinfekcijas līdzeklis. Apmeklētāji tiek aicināti to izmantot visā apmeklējuma laikā.
  • Pie ieejas tiek veikta drošības pārbaude.
  • Apmeklētāju rīcībā ir neuzraudzīta pašapkalpošanās garderobe. Tomēr aicinām apmeklētājus neņemt līdzi daudz mantu.
  • Apmeklētājiem uz visu apmeklējuma laiku ir pieejami portatīvi multivides gidi. Lai mazinātu inficēšanās risku, apmeklētājiem tiek izdalītas vienreizlietojamas austiņas. Tomēr apmeklētājiem ir ļoti ieteicams ņemt līdzi savas personīgās austiņas. Multivides gidi pirms izdalīšanas tiek dezinficēti. Ja vēlaties, varat arī lejupielādēt multivides gida saturu pirms apmeklējuma savā personīgajā ierīcē. Lietotne “EP Visit” ir pieejama “Apple Store” un “Google Play”.
  • Viss aprīkojums un materiāli (piemēram, multivides gidi), kā arī apmeklētājiem paredzētās labierīcības un citas bieži lietotas virsmas (rokturi, durvis) tiek regulāri tīrītas.

Ko vēl var darīt, lai aizsargātu sevi un citus apmeklētājus?

  • Ja apmeklētāji jūtas slimi vai nesen (pēdējo 14 dienu laikā) ir kontaktējušies ar slimu personu, apmeklējums jāatliek.
  • Apmeklētājiem būtu bieži jāmazgā rokas ar ziepēm un ūdeni.
  • Klepot vai šķaudīt vajadzētu katru reizi tīrā papīra kabatlakatiņā un vēlāk to izmest atkritumu tvertnē ar vāku. Ja apmeklētājiem nav papīra kabatlakatiņu, viņiem jāklepo un jāšķauda elkonī.
     

Sīkāka informācija par Covid-19 vīrusu un aizsardzības pasākumiem Beļģijā ir pieejama www.info-coronavirus.be

Eiropas Parlaments seko līdzi aktuālajai situācijai un attiecīgi pielāgos savus pasākumus.